Pierwsze szczegóły na temat Eye of Judgment: Wizard of the Oracle

Pierwsze szczegóły na temat Eye of Judgment: Wizard of the Oracle

Pierwsze szczegóły na temat Eye of Judgment: Wizard of the Oracle
marcindmjqtx
18.11.2009 22:11, aktualizacja: 11.01.2016 17:34

Jedna z kilku gier widmo zaprezentowanych na tegorocznych targach w Kolonii to było Eye of Judgment na PSP. Na szczęście dostaliśmy już pierwszy trailer, a teraz pojawiły się informacje o dacie premiery i samej rozgrywce.

Wiemy już, że wersja na PSP nie będzie wykorzystywała kamery, ani kart. Wszystko będziemy robić wirtualnie za pomocą konsoli. Gra będzie wykorzystywać ponad 330 kart, w tym wszystkie z PS3 (sety 2 i 3 również) oraz 30 nowych.

Co ważne w grze pojawi się tryb scenariusza, gdzie będziemy podążać krokami czarodzieja, którego zadaniem jest uratować świat. Pomagać mu będzie młoda adeptka imieniem Romiri.

Sama gra uzyska podtytuł Shintaku no Wizard, co może oznaczać Wizard of the Oracle. Wydanie na PSP będzie również wspierać rozgrywkę ad-hoc i w trybie infrastructure. W trybie sieciowym będą również oficjalne turnieje i rankingi najlepszych graczy. Premiera w Japonii planowana jest na marzec 2010 roku, a wcześniej, bo w styczniu pojawi się demo umożliwiające grę ad-hoc i jakieś połączenie (przeniesienie talii?) do pełnej wersji. Ja jestem bardzo zachęcony, bo system w grze jest dobry, ale zabawa ze światłem i ustawianiem wszystkiego trwała po prostu za długo.

327069009747274007
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)