Pierwsze recenzje Rise of the Tomb Raider pokazują, że Lara Croft nie zawodzi

Strona głównaPierwsze recenzje Rise of the Tomb Raider pokazują, że Lara Croft nie zawodzi
09.11.2015 10:10
Pierwsze recenzje Rise of the Tomb Raider pokazują, że Lara Croft nie zawodzi
bDTwqvXa

Moją recenzję znajdziecie już na stronie. Zobaczmy, co sądzą o grze inni.

bDTwqvWt

Tom Orry z Videogamera wystawił 9/10, stwierdzając przy tym, że Rise of the Tomb Raider jest wszystkim czego chce od gry wideo.

Przyjemnym powrotem do starej tradycji, Rise w zasadzie błaga cię o eksplorowanie tych wszystkich lokacji. Jedne są małe, inne tak duże, że przypominają prawdziwe otwarte środowisko. Grobowców z wyzwaniami nie brakuje, ale muszą zostać wpierw odkryte zanim będziesz mógł spróbować je zaliczyć i zdobyć nagrody. Oparte w całości na zagadkach, spodobają się fanom, którzy czuli, że seria zbytnio oddaliła się od swoich korzeni. Na Polygonie Lara zgarnęła 8,5/10. Philip Kollar zaczął tekst konkretnie:

Nawet jeśli nie uważasz dużych, zachęcających do eksploracji hubów za prawdziwie otwarty świat, nie da się zaprzeczyć, że Crystal Dynamics zbudowało coś większego i bogatszego, niż reboot z 2013 roku. A jednocześnie w Rise wciąż czuć fachową robotę projektantów, która sprawiała, że tamta gra sprawiała taką frajdę. Kimberley Wallace z Game Informera wystawiła Rise of the Tomb Raider aż 9,5/10.

bDTwqvWv

Rozwijając umiejętności Lary, przystosowujesz ją do swojego stylu gry. Każdy wydany na to punkt sprawiał mi frajdę[...]Poziom wyzwania w walce ciągle rośnie, zmuszając cię do wymyślania nowych strategii. Nie zakładaj, że zawsze wszystko będziesz mieć pod ręką. Czasem używanie specjalnych strzał (np. zatrutych) będzie najlepszą opcją, w innych momentach musiałbyś być szalony, by nie skonstruować kilku bomb, by pozbyć się wrogich fal. Całość jest dobrze wyważona, regularnie będziesz przeskakiwać pomiędzy wspinaczką, walką i eksploracją. Inne oceny:

Dawno nie było chyba takiej zgody wśród krytyków... A u nas? Sam sprawdźcie opublikowaną godzinę temu recenzję.

Maciej Kowalik

326863444576458794
bDTwqvXr