Pierwsze plotki o dodatku do Borderlands 2 - Piraci, róż i Las Vegas Parano?

Strona głównaPierwsze plotki o dodatku do Borderlands 2 - Piraci, róż i Las Vegas Parano?
11.10.2012 12:13
Pierwsze plotki o dodatku do Borderlands 2 - Piraci, róż i Las Vegas Parano?
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Wypuszczając nową postać do swojej gry nieco wcześniej, niż pierwotnie planowało, studio Gearbox ujawniło chyba więcej, niż chciało. Na przykład kilka szczegółów, dotyczących pierwszego, fabularnego rozszerzenia gry.

Komputerowi magicy pogrzebali w plikach, ściągniętych przy okazji dołączenia do grona bohaterów gry Mechromancera i odkryli, że pierwsza nowa przygoda będzie nazywać się "Captain Scarlett and Her Pirate's Booty". Dwuznaczne, więc idealnie pasujące do stylu gry.

W dodatku znajdziemy nowe lokacje i misje, ale nie tylko. Rozbuduje on grę o nową walutę (Seraph Crystal), typ pojazdu, rodzaje broni, przeciwników oraz nową - różową - kategorię unikalności przedmiotów.

Jedną z kluczowych postaci będzie widoczny powyżej Shade, który chyba nie tylko mi przypomina jedną z bardziej odjechanych ról Johnny'ego Deppa, czyli film "Las Vegas Parano".  Czyżby kolejna porcja filmowych odniesień w grze? W końcu Depp zagrał też pewnego znanego pirackiego kapitana... Oby więcej takich misji, jak ta z bohaterami "Top Gun".

Na razie nic z tego nie zostało potwierdzone przez Gearbox, ale w razie czego nie udawajcie zbytnio zdziwionych.

źródło: IGN, Forum Gearbox

Aktualizacja: Polygon dorzuca informację o tym, że dodatek trafi do sprzedaży już w przyszłym tygodniu - 16 października, w cenie 10 dolarów.

Maciej Kowalik

326876896665688106
Udostępnij:
Komentarze (0)