Pierwsze plotki na temat Alien Isolation

Pierwsze plotki na temat Alien Isolation
22.10.2013 12:13
Pierwsze plotki na temat Alien Isolation
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Potwierdzają się wcześniejsze przecieki, że chodzi o grę tworzoną przez Creative Assembly. Ponoć pojawi się w niej pani o nazwisku Ripley.

Nie chodzi jednak o Ellen, a o jej córkę -  Amandę. To ona ma być główną bohaterką Isolation, gry której rozgrywka nastawiona na skradanie i straszenie gracza ma przywodzić na myśl BioShocka czy Dishonored. Informatorzy serwisu Kotaku sugerują, że przez większość gry Amanda będzie przekradać się przez jedną stację kosmiczną, nawiedzaną przez tylko jednego Ksenomorfa. To mogłoby rozbudzić fantazję w wyobrażaniu sobie rozgrywki, gdyby nie fakt, że te same źródła wskazują, że nie zabraknie strzelanin z żołnierzami i klonami. Przecież właśnie po to kupujemy gry z uniwersum Obcego - by strzelać do ludzi...

Póki co to tylko plotki. Ponoć Isolation miało być pokazane na E3, ale Sega chciała by smrodek po Colonial Marines wygasł do końca. Świat Obcego zasługuje na dobrą grę - tu wątpliwości nie mam żadnych. Po wpadce produkcji Gearbox każda próba będzie mieć jednak poprzeczkę zawieszoną wysoko, a gracze będą trzykrotnie prześwietlali każdą obietnicę autorów.

Premiera ponoć  przyszłym roku. Na platformy obecnej i przyszłej generacji

[źródło: Kotaku]

Maciej Kowalik

327074570186545194
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)