Pierwsze oceny PES 2014 rozbudzają nadzieje

Pierwsze oceny PES 2014 rozbudzają nadzieje

Pierwsze oceny PES 2014 rozbudzają nadzieje
marcindmjqtx
18.09.2013 14:30, aktualizacja: 05.01.2016 15:59

Zachodni dziennikarze wydali werdykty. Jesteście ciekawi, co sądzą o grze?

Eurogamer wystawił 9/10 i nie ma wątpliwości, że w tym roku PES jest wartościową alternatywą dla każdego, kogo znudziła już coraz wolniejsza ewolucja serii FIFA.

PES 2014 to gra z głęboką mechaniką, która nagradza trening i eksperymentowanie. Raczej dla tych, którzy czytają magazyn Zonal Marking zamiast sportowego działu The Sun. Nie pokona FIFA pod względem blichtru i jakości wykończenia[...]ale ma potencjał do zostania głęboką obsesją. Recenzent serwisu CVG wystawił grze 8/10, a w swoim tekście nazwał PES 2014 najładniejszą grą piłkarską obecnej generacji.

Po raz pierwszy to PES wygląda lepiej of FIFA. Odwzorowanie niektórych zawodników jest niesamowite - szkoda tylko, że Konami nie upakowało takich modeli więcej na dzień premiery. Przydałoby się też więcej stadionów i typów pogody. Niższą ocenę wystawił recenzent serwisu GameSpot, który przyznał PES 2014 tylko 6/10. Jego zdaniem problemem PES-a jest wyraźny krok w kierunku symulacji, a ten realizm ma swoją cenę. Zarzuca też grze archaiczne tryby zarówno w sieci, jak i samotnej rozgrywce.

Żadne z ulepszeń tych rodzajów rozgrywki nie sprawiło, że są ciekawsze i mniej niedzisiejsze. Bledną w porównaniu do sieciowych lig znanych z FIFA, EA Sports Football Club i Ultimate Team. Pozostałe oceny:

Nasz werdykt wydamy zapewne w przyszłym tygodniu. Kopia recenzencka ma pojawić się w redakcji lada dzień.

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)