Pierwsze oceny Call of Duty: Infinite Warfare pokazują, że rekordowych not raczej nie będzie

Strona głównaPierwsze oceny Call of Duty: Infinite Warfare pokazują, że rekordowych not raczej nie będzie
04.11.2016 14:25
Pierwsze oceny Call of Duty: Infinite Warfare pokazują, że rekordowych not raczej nie będzie
Maciej Kowalik
Maciej Kowalik

Seria uwiła sobie gniazdko na poziomie ósemek.

Cofnijmy się do 2014 roku i ocen Call of Duty Advanced Warfare.  U mnie gra zasłużyła na ocenę WARTO. Średnia ocen na Metacritic zatrzymała się na zielonym.

325638907087828956
325638907087894492

W 2016 Infinite Warfare odleciało w kosmos już na poważnie, by jeszcze mocniej oddalić się od wracającego do historii Battlefielda. Efekt? Moją recenzję przeczytacie za jakiś czas - grę dostałem dopiero wczoraj, a instalowała się tak długo, że zdążyłem zasnąć. Kilka znanych serwisów wciąż wstrzymuje się z wydaniem ocen, ale inne stwierdziły, że spędziły już wystarczająco dużo czasu z każdym trybem, by wydać werdykt. To, czy im ufacie zależy tylko od Was.

Póki co magiczny algorytm Metacritic podliczył tylko recenzje z PS4. Średnia - 81/100. Ale na pewno będzie się jeszcze zmieniać. Póki co, zajrzyjmy do kilku tekstów.

Miguel Concepcion z Gamespotu twierdzi, że tym razem fabularna kampania przyćmiewa tryby sieciowe i uganianie się za zombiakami. Jednym z elementów są postacie, które mogą stawać w szranki z bohaterami trylogii Modern Warfare. Pomagają też misje poboczne.

Gamespot wystawił 8/10.

Daniel Track z Game Informera dał dziewiątkę. On też pisze o płótnie z którego uszyci są bohaterowie, ale jego zdaniem zbyt mocno czerpią z archetypów.

Recenzent chwali misje, w których gracz siada za sterami myśliwca. Tym razem nie są jego zdaniem tylko plombą, a sprawiają prawdziwą frajdę. Jeśli idzie o tryby sieciowe, autor zadowala się pochwałą ich różnorodności. Pamiętajmy, że to recenzja przedpremierowa...

To Chris Carter z Destructoida, który wystawił grze 7/10. W swojej recenzji skupia się przede wszystkim na tym, że to wciąż jest dobrze znane Call of Duty, odhaczające wszystkie pozycje na liście. Chwali przede wszystkim tryb z zombiakami, który jest odpowiednio zwariowany.

Ray Carsillo z EGM wpisał do dzienniczka 7/10. Co jest dość dziwne, biorąc pod uwagę, że narzeka w zasadzie na prawie każdy element gry.

A oto kilka innych ocen:

Bierzecie nowe Call of Duty, czy tym razem robicie sobie przerwę?

Maciej Kowalik

Udostępnij:
Komentarze (8)