Pierwsze obrazki z Metal Gear Solid Touch; kolejne tytuły od Konami na iPhone`a!

Pierwsze obrazki z Metal Gear Solid Touch; kolejne tytuły od Konami na iPhone`a!

Pierwsze obrazki z Metal Gear Solid Touch; kolejne tytuły od Konami na iPhone`a!
marcindmjqtx
17.12.2008 10:58, aktualizacja: 08.01.2016 13:50

Nie ma już żadnej wątpliwości - iPhone doczeka się swojej wersji przygód Snake'a w postaci Metal Gear Solid Touch. Konami opublikowało aż dwa obrazki z gry. Szkoda, że nie dało się ich wypuścić w mniejszym rozmiarze - te ledwo mi się mieszczą na ekranie. Z udostępnionych informacji wynika, że dotykowy MGS przeniesie gracza w świat 4. części i zawierać będzie początkowo 8 poziomów do przejścia (potem pojawią się kolejne). Do sterowania wykorzystany zostanie oczywiście dotykowy ekran. Mam wrażenie, że Metal Gear Solid Touch będzie czymś w rodzaju chodzonego "celowniczka", ale to są tylko moje domysły. Zapewne niebawem pojawią się kolejne informacje o grze. Premiera już w tym miesiącu!

Również w grudniu pojawią się kolejne adaptacje głośnych tytułów Konami na telefon Apple'a. Co powiedziecie na DanceDanceRevolution S Lite oraz SILENT HILL The Escape? Dla mnie bomba, szczególnie jestem ciekaw, jak wypadnie dotykowy horror...

AKTUALIZACJA: Pojawiły się pierwsze obrazki z pozostałych gier, w tym dodatkowo z Froggera (tak!), który najwyraźniej tym razem będzie innym remakiem (jedne przygody żabki są już dostępne na AppStore - zbierają słabiutkie recenzje, a szkoda!). W przypadku Silent Hill mój poziom podniecenia spadł praktycznie do zera - nie tego oczekiwałem. Fotki w rozwinięciu.

Aleksander Lemlich

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)