Pierwsze obrazki i informacje z Guitar Hero 5

Pierwsze obrazki i informacje z Guitar Hero 5
marcindmjqtx

15.05.2009 18:58, aktual.: 11.01.2016 18:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie jestem fanem masowego wyciskania ostatniego grosza od fanów, więc tryliony gier z logiem Guitar Hero w ciągu jednego roku to dla mnie za dużo. Stąd też najbardziej czekam na Guitar Hero 5, ponieważ liczę, że to będzie pełnoprawna kontynuacja serii, a nie kolejne zestawy piosenek. Dzisiaj poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące tej produkcji:

  • Po raz pierwszy gracze będą mogli zdecydować o składzie zespołu dobierając dowolną kombinację instrumentów. Czy to będą dwie gitary i dwie perkusje czy trzy gitary i mikrofon, każda kombinacja jest dozwolona. Super pomysł, pytanie jak będzie to rozwiązane.
  • Nowe tryby to Party Play oraz RockFest. Ten pierwszy pozwala dołączać do rozgrywki w dowolnym momencie. Ten drugi to rozbudowane multi, w którego skład wchodzi 5 różnych pojedynków online lub offline.
  • Ściągnięta zawartość z GH: World Tour będzie kompatybilna z grą i automatycznie zaktualizowana by zawierać wszystkie zmiany z GH5.
  • Lista piosenek i zespołów ma być bardzo zróżnicowana. Pierwsze ujawnione kawałki znajdziecie w rozwinięciu, ale wydawca ujawnił, że na płycie znajdą się kawałki:  Kings of Leon, The Rolling Stones, The White Stripes, Santany, Vampire Weekend, Toma Petty, Johnny'ego Casha, Boba Dylana. W GH5 pojawi się ponad 30 zespołów debiutujących w grach muzycznych.
  • W normalnej rozgrywce będziemy mogli grać całą listę od początku, więc nie trzeba będzie się męczyć w odblokowywanie kolejnych kawałków, jeśli ktoś tego nie lubi.

Co Wy na to? Ja przyznam, że niektóre zmiany bardzo mi się podobają. Teraz tylko czekać na więcej szczegółów odnośnie listy utworów.

Pierwsze piosenki, które zostały potwierdzone w Guitar Hero 5:

The Rolling Stones - Sympathy for the Devil Bob Dylan - All Along The Watchtower The White Stripes - Blue Orchid Santana - No One To Depend On (LIVE) Vampire Weekend - A-Punk Tom Petty - Runnin Down a Dream Johnny Cash - Ring of Fire Kings of Leon - Sex on Fire

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)