Pierwsze informacje o Red Faction: Origins

Pierwsze informacje o Red Faction: Origins

Pierwsze informacje o Red Faction: Origins
marcindmjqtx
19.07.2010 15:22, aktualizacja: 06.01.2016 16:41

O tym, że telewizja SyFy (w Polsce Sci-Fi Channel) wyprodukuje dla THQ film, którego akcja będzie łączyła się z grami z serii Red Faction wiedzieliśmy już od dawna. Dziś jednak poznaliśmy pierwsze szczegóły Red Faction: Origins.

Akcja filmu będzie toczyła się 25 lat po wydarzeniach z Red Faction: Guerilla i będzie wstępem do Red Faction: Armageddon. Bohater nazywa się Jake Mason i zbieżność nazwisk z Alexem Masonem nie jest tu przypadkowa - główna postać poprzedniej części serii jest jego ojcem. Rodzinne więzy będą w Origins ważne, bo główny bohater będzie starał się zjednoczyć rodzinę 10 lat po tym, gdy wrogowie jego ojca porwali Lyrę - siostrę Jake'a. Teraz rodzeństwo spotka się po dwóch stronach barykady.

Dwugodzinny film pojawi się w telewizji w marcu przyszłego roku, czyli w miesiącu premiery Red Faction: Armageddon. Mam nadzieję, że warto będzie go obejrzeć, bo jeśli odniesie sukces, THQ zapewne nie będzie miało oporów przed wykorzystaniem tego rodzaju promocji również przy innych produkcjach. A ja lubię spojrzeć czasem na gry z nieco innej perspektywy.

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)