Pierwsze informacje o Game of Thrones od Telltale Games

Pierwsze informacje o Game of Thrones od Telltale Games29.08.2014 18:59
Pierwsze informacje o Game of Thrones od Telltale Games
marcindmjqtx

Szczątkowe i tajemnicze.

(uwaga na drobne spojlery...)

Powyższy obrazek, podrzucający kilka tropów dotyczących nadchodzącej gry Game of Thrones, pojawił się na Twitterze Telltale Games. Na próżno szukać w nim nazw kluczowych dla serialu HBO czy książki George'a R. R. Martina. Wzmiankowane Deepwood, a właściwie Deepwood Motte, należy do rodu Gloverów wiernego rodowi Starków.

Dalej wymienione są nazwiska - Forresterów, Woodsów, Branchów i Bole'ów. W powieści poznawaliśmy Benjicota Brancha i Beznosego Eda Woodsa, ludzi z wilczego lasu zaprzysiężonych Deepwood Morte. Również ród Forresterów (zwróćcie uwagę, że to nazwisko wyszczególniono) przysiągł lojalność Gloverom.

Żaden Forrester w książce się nie pojawił, ale Sybelle Glover zapewniła Stannisowi przewodników na czas jego wędrówki z Deepwood do Winterfell. Ten epizod pojawił się w "Tańcu ze smokami", z którego pochodzi cytat z obrazka.

Można pobawić się zatem w dywagacje - wcielimy się w Forrestera, stronnika Starków, który będzie odpierał ataki Żelaznych Ludzi na tym terenie i pomagał Stannisowi. Mielibyśmy tu rozwiązanie bezpieczne (nowy, nieznany bohater) połączone z pożądanym (bo przez grę na pewno przewiną się znane postaci). Pozwoli to powiązać grę z serialem, bo jego kolejny sezon, który pojawi się wiosną 2015 roku, będzie opowiadał o wydarzeniach z "Uczty dla wron" i "Tańca ze smokami" właśnie.

To oczywiście tylko luźne dywagacje, które mogą się w ogóle nie sprawdzić. A teraz zwiastun poprosimy!

[Źródło: Twitter]

Marcin Kosman

326935069179210007
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)