Pierwsze informacje o FIFA 12

marcindmjqtx

24.01.2011 17:54, aktual.: 06.01.2016 14:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzisiaj w internecie pojawiły się pierwsze informacje na temat FIFY 12. Jakie innowacje wprowadzi nowa część?

Na łamach PlayStation Magazine pojawiły się pierwsze informacje dotyczące najnowszej odsłony FIF-y - tym razem oznaczonej numerkiem 12. Co ma się zmienić? Jak mówi David Rutter z EA Canada, przede wszystkim mają poprawić sztuczną inteligencję przeciwników:

Przykładowo, zespół nie dostrzegał, że jeśli Peter Crouch jest w polu karnym, można mu grać dużo wysokich piłek na jego głowę. Poprawione mają być również stałe fragmenty gry. Szybkie wznowienie gry od autu czy wykonywanie rzutów wolnych - to wszystko zostanie ulepszone w nowej FIF-ie.

Jestem sfrustrowany, gdy nie mogę szybko wznowić gry z autu, czy w locie wybrać zawodnika, który wykonuje rzut wolny. W tych kwestiach jesteśmy jeszcze w poprzedniej generacji. Twórcy chcą wprowadzić również lepsze reakcje kibiców na to co się dzieje na boisku. Gdy na murawę wejdzie zawodnik, kupiony z drużyny, która właśnie jest naszym przeciwnikiem, kibice mają buczeć, a rywale zachowywać się agresywniej w stosunku do niego. Twórcy są również bardzo zadowoleni z systemu wprowadzonego w poprzedniej części FIF-y - Personality Plus.

Myślę, że zrobiliśmy świetną robotę z Personality Plus, ale drużyny sterowane przez sztuczną inteligencję nie wykorzystują jej tak jak powinny. Nadal nie wiemy za dużo o nowej FIFIE, ale te wiadomości napawają optymizmem. Zapowiedziane nowości raczej nie wpłyną znacząco na rozgrywkę, ale zwiększą uczucie oglądania prawdziwego meczu. Poprzednia FIFA uznana została przez wielu jako najlepsza w historii, więc chyba dobrym ruchem EA jest niezmienianie tego, co już funkcjonuje bardzo dobrze.

Maciej Śmietanko

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)