Pierwsze informacje o dacie wydania Kingdom Hearts III

Pierwsze informacje o dacie wydania Kingdom Hearts III

Pierwsze informacje o dacie wydania Kingdom Hearts III
16.07.2017 17:06

Na grę nie trzeba będzie czekać tak długo, jak bali się niektórzy.

Podczas odbywających się w Kalifornii targów D23, poświęconych wszystkiemu, co związane z Disneyem, ogłoszono w końcu datę wydania Kingdom Hearts III. Na razie mało dokładną, ale lepsze to niż nic. Gra ukaże się w 2018 roku na PS4 i Xboksa One.

Oznacza to, że od premiery drugiej części Kingdom Hearts zdąży minąć przynajmniej 12 lat (ukazała się ona w grudniu 2005). Ogłoszone teraz okno wydania szczęśliwie przeczy również niedawnym plotkom, według których na grę Square Enix mielibyśmy poczekać jeszcze 3 lata.

Wraz z tym ogłoszeniem producent pokazał również nowy zwiastun Kingdom Hearts III. Zobaczyć można na nim nowy świat, bazujący na filmowej serii "Toy Story". Materiał prezentuje zarówno cutscenkę jak i samą rozgrywkę.

KINGDOM HEARTS III – D23 2017 Toy Story Trailer

W maju tego roku w wyniku błędnego tłumaczenia informacji ze spotkania dla inwestorów Square Enix sieć obiegła informacja, według której Kingdom Hearts III i remake Final Fantasy VII mają się ukazać najwcześniej za trzy lata. Japońska firma szybko zdementowała te doniesienia, teraz zaś mamy dodatkowe potwierdzenie ich nieprawdziwości. Przynajmniej w odniesieniu do pierwszej z gier.

Kingdom Hearts to ciesząca się dużą miłością fanów i dość specyficzna seria. Łączy ona postacie i światy z cyklu Final Fantasy z rozmaitymi Disneyowymi markami. Brzmi to dziwnie, sam nigdy nie grałem, ale jRPG lubię, więc może przy tej okazji?

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)