Pierwsze informacje o dacie wydania Kingdom Hearts III

Pierwsze informacje o dacie wydania Kingdom Hearts III
16.07.2017 17:06
Pierwsze informacje o dacie wydania Kingdom Hearts III

Na grę nie trzeba będzie czekać tak długo, jak bali się niektórzy.

Podczas odbywających się w Kalifornii targów D23, poświęconych wszystkiemu, co związane z Disneyem, ogłoszono w końcu datę wydania Kingdom Hearts III. Na razie mało dokładną, ale lepsze to niż nic. Gra ukaże się w 2018 roku na PS4 i Xboksa One.

Oznacza to, że od premiery drugiej części Kingdom Hearts zdąży minąć przynajmniej 12 lat (ukazała się ona w grudniu 2005). Ogłoszone teraz okno wydania szczęśliwie przeczy również niedawnym plotkom, według których na grę Square Enix mielibyśmy poczekać jeszcze 3 lata.

Wraz z tym ogłoszeniem producent pokazał również nowy zwiastun Kingdom Hearts III. Zobaczyć można na nim nowy świat, bazujący na filmowej serii "Toy Story". Materiał prezentuje zarówno cutscenkę jak i samą rozgrywkę.

KINGDOM HEARTS III – D23 2017 Toy Story Trailer

W maju tego roku w wyniku błędnego tłumaczenia informacji ze spotkania dla inwestorów Square Enix sieć obiegła informacja, według której Kingdom Hearts III i remake Final Fantasy VII mają się ukazać najwcześniej za trzy lata. Japońska firma szybko zdementowała te doniesienia, teraz zaś mamy dodatkowe potwierdzenie ich nieprawdziwości. Przynajmniej w odniesieniu do pierwszej z gier.

Kingdom Hearts to ciesząca się dużą miłością fanów i dość specyficzna seria. Łączy ona postacie i światy z cyklu Final Fantasy z rozmaitymi Disneyowymi markami. Brzmi to dziwnie, sam nigdy nie grałem, ale jRPG lubię, więc może przy tej okazji?

Dominik Gąska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)