Pierwsze informacje o Bioshocku 2

Pierwsze informacje o Bioshocku 2
marcindmjqtx

14.03.2009 00:10, aktual.: 11.01.2016 18:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierwsze plotki na temat Bioshocka 2 okazały się tylko fantazją fanów, ale prawda wcale nie jest dużo gorsza, a może nawet dużo ciekawsza. Uważam jednak, że jest to dość duży spoiler, więc jeśli nie chcecie psuć sobie zabawy to może wstrzymajcie się z czytanem tego wpisu.

Z najnowszego numeru Game Informera dowiedzieliśmy się, że:

  • Gramy jako Big Daddy i będziemy używać wszystkich gadżetów, których tak bardzo baliśmy się w części pierwszej. Możemy używać plazmidów oraz odbierać Little Sisters by zebrały ADAM, tak jak miało to miejsce podczas poprzedniej wyprawy do Rapture.
  • Wiertło zajmie miejsce klucza. Będzie się ono przegrzewać, więc nie będziemy mogli go używać cały czas. Będziemy mogli naprawiać przejęte przez nas wieże i kamery. Drzewo rozwoju zaostało rozwinięte by dać nam bardziej unikalne przeżycia.  
  • Historia dzieje się 10 lat po pierwszej części. Duża siostra wraca do Rapture, przywracając do życia Little Sisters. My gramy jako oryginalny, pierwszy Big Daddy.
  • Little Sisters będą wyglądać mniej przerażająco, ponieważ widzimy je z perspektywy ich obrońców. Nie mamy naszej własnej siostry na starcie, ponieważ jesteśmy renegatem. Walczymy przez to z innymi Big Daddymi by uzyskać własną siostrę. Teraz możemy je ''adoptować'' i będzie ona jeździć na naszym ramieniu szukając ciała by uzyskać ADAM. 
  • Duża Siostra jest jedną z tych, które przeżyły poprzednią grę. Jest nową władczynią Rapture i głównym przeciwnikiem w grze. Z każdym Bid Daddym, którego zabijecie gra będzie informować jak blisko jesteście do gniewu Dużej Siostry. 
  • Vita Chambers powrócą. Potwierdzono również multiplayer, ale bez szczegółów.

Oj brzmi to naprawdę interesująco, już nie mogę się doczekać by jeszcze raz trafić do Rapture.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)