Pierwsza strzelanka zmierza na Facebooka

Pierwsza strzelanka zmierza na Facebooka05.02.2010 13:56
Pierwsza strzelanka zmierza na Facebooka
marcindmjqtx

Większość mówi jeszcze o tym z przekąsem, ale nie da się ukryć, że Facebook, poza miejscem nawiązywania kontaktów i rozwiązywania głupawych quizów, stał się również platformą do gier. Tych, którzy prychają na nazywanie takich produkcji jak Farmville czy Mafia Wars grami, może przekona, że niedługo w serwisie ma się pojawić pierwsza pozycja z gatunku FPS. A przynajmniej tak twierdzą jej autorzy.

Brave Arms to dzieło 3G Studios, małej firmy, która ma na swoim koncie współpracę przy Rock Band, Swat: Target Liberty i Stacked na PSP oraz Jillen Michaels Fitness Ultimatum 2009 na Wii. Nic szczególnie imponującego, ale widać, że są to ludzie, którzy otarli się o branże i szukają dla siebie nowej niszy.

Na razie o Brave Arms nie wiadomo za wiele. Gra oferować ma, a jakże, szeroki wybór przy tworzeniu własnego awatara, możliwość zdobywania punktów, za które będzie się kupowało rzeczy w odpowiednim sklepiku. No i oprawa graficzna prezentuje się odpowiednio przystępnie dla szerokich facebookowych mas.

Żeby nie było, że tylko drobni gracze interesują się Facebookiem, to niedawno THQ ogłosiło, że wypuści do serwisu gry oparte na swoich licencjach. Sam czasami nie mogę spać po nocach jak pomyślę sobie o facebookowej edycji Civilization, którą od dłuższego czasu montuje Sid Meier z Firaxis. Może jej premiera będzie dla mnie szansą na zerwanie z Mafia Wars.

Konrad Hildebrand

327100960126560535
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)