Pierwsza polska liga na Xbox LIVE w Medal of Honor

Pierwsza polska liga na Xbox LIVE w Medal of Honor05.10.2010 13:49
marcindmjqtx

Na oficjalnej stronie Medal of Honor pojawiła się informacja, że na Xbox LIVE odbędą się drużynowe mistrzostwa w tą właśnie grę. Zapisywać można się od wczoraj natomiast sama rywalizacja rozpocząć ma się 5 listopada. Czyżbyśmy do tego czasu mieli mieć już polski LIVE czy też po prostu EA nie przejmuje się ograniczeniami?

AKTUALIZACJA: EA twierdzi, że liga na Xboksie ruszy w momencie premiery usługi LIVE w naszym kraju. Nie wiemy czy stanie się to 5 listopada czy później. Na oficjalną datę przyjdzie nam zatem poczekać do informacji od Microsoftu. Liga ruszy 5 listopada na PS3 i PC.

Zapytaliśmy o to organizatorów i czekamy na odpowiedź. Tymczasem przytoczmy zasady rywalizacji:

Mecze będą toczone 3 na 3, systemem Single Elimination i podzielone zostaną na 4 tury eliminacyjne, z których do ćwierćfinałów awansują po dwie drużyny. W każdej kolejnej turze eliminacyjnej mogą również startować drużyny, które brały udział w poprzednich turach, ale nie awansowały do ćwierćfinałów. Po zakończeniu tur eliminacyjnych, w sobotę 29 stycznia 2011 odbędą się ćwierć oraz półfinały, natomiast w niedzielę 30 stycznia będzie miał miejsce mecz o 3 miejsce oraz finał. Szczegółowe informacje o turnieju znajdziecie na uruchomionej specjalnie w tym celu stronie internetowej.

Marcin Lewandowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)