Pięć platform, pięć języków - pierwsze konkrety na temat Double Fine Adventure

Strona głównaPięć platform, pięć języków - pierwsze konkrety na temat Double Fine Adventure
16.02.2012 08:50
Pięć platform, pięć języków - pierwsze konkrety na temat Double Fine Adventure
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Tim Schafer z właściwym sobie wdziękiem podzielił się kilkoma szczegółami na temat nowej gry fundowanej przez graczy. Nie liczcie jednak, że poznamy postaci, czy zarys fabuły - na to jeszcze za wcześnie.

Wygląda na to, że w studiu Double Fine otrząsnęli się z szoku i zaczęli liczyć, na co wystarczy im dotychczas zebrana suma. Jeśli wsparliście projekt, to w waszej skrzynce mailowej powinniście znaleźć link do filmiku od Schafera:

Na razie dowiedzieliśmy się, że gra trafi na pecety z systemem Windows i Linux oraz Maki. A także na urządzenia mobilne z iOS i niektóre Androidem. Dialogi zostaną nagrane, a napisy będą w pięciu językach: angielskim, francuskim, włoskim, niemieckim i hiszpańskim.

Beta Double Fine Adventure dostepna będzie na Steamie dla wspierających projekt, jednak skończoną grę da się ściągnąć w w wersji nie zawierającej zabezpieczeń DRM. Jak widać, Schafer ufa graczom.

Zbiórka pieniędzy na tajemniczy projekt nadal trwa, suma zbliża się z wolna do dwóch milionów, choć wrasta dużo wolniej niż wcześniej.

Paweł Kamiński

326952537163323434
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)