Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Philowi Harrisonowi podoba się Home i NXE

Strona głównaPhilowi Harrisonowi podoba się Home i NXE
06.12.2008 14:34
Philowi Harrisonowi podoba się Home i NXE
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDSaZFIS

Philowi podoba się Home . Jak widać, Sony zdołało wykonać jego założenia po odejściu z firmy. W rozmowie z Eurogamerem aktualny szef Atari stwierdził, iż udałoim się "genialnie zrealizować swoje ambicje". Harrison był w becie nowej usługi Sony i bardzo mu się spodobała. Dodał też, że jego zdaniem, ta platforma osiągnie sukces. Ciekawe, na ile to co zostało wypuszczone odpowiada jego planom i wizji, jaką miał zaczynając pracę nad Home. Te 64 osoby na serwer były planowane od początku? Jakoś w to nie wierzę.

bDSaZFIl

Oczywiście nie wypadało przy okazji nie wspomnieć o NXE . W końcu pracuje teraz dla niezależnego wydawcy. A więc, jak podoba mu się ukłon Microsoftu w stronę casuali?

Byłem pod sporym wrażeniem niektórych rzeczy, które zrobił Microsoft. Co prawda to dopiero czubek góry lodowej tego, co branża rozumie pod pojęciem dopasowania, społeczności i uspołeczniania, a platformy to realizujące będą niedługo równie ważne, co same gry.  Jej, jednemu świeczkę, drugiemu ogarek i tylko Reggie się nie załapał na pochwały. To na pewno w akcie zemsty za brak horoskopów.

Piotr Gnyp

327066706302621738
bDSaZFJj