PewDiePie i 100 milionów sybskrypcji

No nieźle.

PewDiePie i 100 milionów sybskrypcji
Tatiana Kowalczyk

PewDiePie mimo upływu lat nie traci na popularności. Jeśli czasami zaglądacie na jego kanał, to pewnie zauważyliście, że grania było u niego coraz mniej, a dopiero w ostatnim czasie znowu wrócił do swojego hobby i obecnie gra w Minecrafta. Teraz YouTuber może się pochwalić nowym rekordem, bo jego kanał właśnie osiągnął zawrotną liczbę 100 milionów subskrybentów. Felix Kjellberg opublikował podziękowania na swoim Twitterze.

Kjellberg nie ma najlepszych relacji z YouTubem od czasu, gdy w 2017 roku miał kilka głośnych akcji, które odbiły się w mediach głośnym echem. Na przykład ta, gdy zlecił trzymanie tabliczki z napisem „Śmierć wszystkim Żydom” dwóm chłopakom i opublikował to w swoim materiale wideo. Albo gdy powiedział słowo na „n” grając w PUBG, a potem twórcy Friewatcha chcieli zbanować wszystkie materiały ze swojej gry na jego kanale. Wówczas Felix stracił partnerstwo z Maker Studios, a YouTube skasował drugi sezon jego serialu „Scare PewDiePie”. Usunięto go też z Google Preferred. Na domiar złego w zeszłym roku jego hasło „Zasubskrybuj PewDiePie’a” zostało przejęte przez osoby, które rozpętywały masowe strzelaniny w Nowej Zelandii.

Ending the Subscribe to Pewdiepie Meme

W tym roku jest już spokojniej – PewDiePie skupia się na Minecrafcie i trzyma z dala od dram. Może z tego powodu teraz YouTube może z czystym sumieniem oficjalnie mu pogratulować - bez ryzyka, że zostaną posądzeni o brak poprawności politycznej.

I tym samym PewDiePie ma teraz najwięcej subskrypcji ze wszystkich niezależnych autorów filmików na YouTube. Znajduje się też na drugim miejscu jeśli chodzi o kanały z największą liczbą subskrypcji w ogóle – na pierwszym miejscu znajduje się T-Series, największe studio muzyczne w Indiach, które wyprzedza go o 9 milionów subskrybentów.

Tatiana Kowalczyk

Źródło artykułu:Polygamia.pl

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (3)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.