Peter Moore odpowiada prezesowi UFC

Peter Moore odpowiada prezesowi UFC
marcindmjqtx

14.07.2009 16:29, aktual.: 12.01.2016 16:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

No proszę. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Petera Moora na wypowiedzenie wojny przez prezesa organizacji UFC. Jednak jeśli liczycie, że w stylu zawodników wrestlingu, Peter obnażył klatę, chwycił mikrofon i wypluł do niego mięsistą tyradę, to możecie już przestać. Moore zaczął od miłości. Miłości, jaką darzy mieszane sztuki walki.

We wpisie na swoim blogu zapewnił on, że prace koncepcyjne nad grą poświęconą MMA trwały już od czasu, gdy Moore dołączył do EA Sports dwa lata temu.

Żywię głęboki szacunek dla organizacji i ludzi, którzy zainwestowali w rozwój tego sportu w czasie ostatniej dekady. Ten temat jest mi bardzo bliski.[...] Korzenie mojego zainteresowania grą o MMA sięgają produkcji Crave na Dreamcasta w 2000 roku i od tamtego momentu stałem się fanem. Nasz tytuł przyniesie zarówno innowację jak i kolejną dawkę autentyczności. Nie wspominając już o rozpiętej na całym świecie sieci dystrybucyjnej, która wspomoże rozwój popularności tego sportu.Czyli mamy standardową, marketingową gadkę przeciwstawioną pełnym pasji słowom White'a. Ewentualny pojedynek obu gier ma szansę być ciekawym wydarzeniem medialnym.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)