Peter Molyneux chce pomóc Rare

No proszę, dopiero co Peter Molyneux został dyrektorem kreatywnym Microsoft Game Studios Europe, a już bierze się do pracy. Na stronach Games Industry możemy przeczytać wywiad, w którym opowiada on nieco o swoich nowych obowiązkach. Trudno nie odnieść wrażenia, że jego nowe stanowisko to coś w rodzaju dobrego ducha, który ma pomagać wewnętrznym i zewnętrznym studiom, tworzącym gry dla Microsoftu w możliwie jak najlepszym wykorzystaniu swojego potencjału. Jako pierwszą ekipę, której należy pomóc najwidoczniej wybrał sobie Rare.

Peter Molyneux chce pomóc Rare
marcindmjqtx

15.06.2009 | aktual.: 12.01.2016 16:24

Jedną z rzeczy na której naprawdę mi zależy jest pomoc Rare przy tworzeniu własnej tożsamości i upewnienie się, że ludzie z tego studia są lepiej widoczni w branży. Ilość talentu, który jest w tej ekipie jest olbrzymia, ale mają oni za sobą przeszłość związaną z Nintendo, które wymagało od nich olbrzymiej dyskrecji. Ja chcę tchnąć w Rare pewność siebię, chcę by powiedzieli światu nad czym pracują.Przyznam, że ciekawi mnie jakie będą efekty pracy Petera na nowym stanowisku, bo powyższy cytat i w ogóle większość wywiadu brzmi trochę, jak kolejna fantazja. Tym razem o bajkowym świecie deweloperów. Ciekawe czy wujek Peter będzie umiał przylać...

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościmicrosoftrare
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.