PES 2014 też będzie miał swój mundial. Tak jakby...

PES 2014 też będzie miał swój mundial. Tak jakby...19.03.2014 17:38
PES 2014 też będzie miał swój mundial. Tak jakby...
marcindmjqtx

Oficjalna gra mistrzostw będzie jedna i ma ją EA. Konami odpowie kosmetycznym dodatkiem.

Bynajmniej wcale nie darmowym - World Challenge DLC wyciągnie nam z portfela równowartość 8 funtów. W zamian dostaniemy niewiele. Na przepych związany z oficjalną licencją nie ma co liczyć. Będą nowe menusy towarzyszące trybowi, w którym poprowadzimy wybraną reprezentację od kwalifikacji do finału zmyślonego turnieju, przypominającego mundial. Ponoć inaczej będzie wyglądało zachowanie graczy na boisku, na które bardziej wpływać będzie morale i presja turnieju. Dojdą też nowe scenki przerywnikowe, a zestaw drużyn uzupełni reprezentacja Brazylii, gospodarza prawdziwego turnieju.

Szczerze mówiąc, nie widzę wielkiego sensu w wypuszczaniu dodatku, który na każdym kroku będzie przypominał nam, że jedynie udaje właściwy turniej. Co roku przerabiamy to przeglądając listę drużyn w poszczególnych ligach w PES-ie. Gdyby World Challenge było jeszcze darmowe...

Plusem niech będzie darmowa aktualizacja, która będzie towarzyszyła premierze tego dodatku. Aktualizacja uaktualni stroje drużyn, wygląd piłkarzy i pozmienia co nieco w przebiegu meczu. Ma też utrudnić życie sieciowym oszustom.

Premiera obu nowinek została zapowiedziana już na 26 marca.

[źródło: OnlyPES]

Maciej Kowalik

326836516356188439
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)