Persona 5 R zapowiedziana

Persona 5 R zapowiedziana

Persona 5 R zapowiedziana
31.12.2018 15:28

Ale co to dokładnie będzie? Nie wiadomo.

Za pośrednictwem krótkiego trailera i szczątkowej strony internetowej Atlus zapowiedział swój nowy projekt. Tytuł: Persona 5 R. Coś poza tym? Tylko tyle, że więcej informacji poznamy w marcu.

Jedyne, co nam więc na razie pozostaje, to zgadywanie i przypuszczanie na podstawie wcześniejszych posunięć firmy. A wśród nich powszechne jest wydawanie rozszerzonych wersji gier z serii Persona - tak było w przypadku Persony 3 FES i Persony 4 Golden.

P5R予告

Najbardziej prawdopodobne wydaje się więc, że i w tym wypadku będzie tak samo. Ta sama gra, tyle tylko, że rozbudowana o dodatkową zawartość i może nieco usprawniona.

Być może jednak Atlus pokusi się o coś więcej i np. wyda swoją grę na nowe platformy? Na zwiastunie tkwi wprawdzie logo PlayStation (co przynajmniej potwierdza fakt, że gra ukaże się na konsolę Sony), ale nie musi to przecież niczego przesądzać.

Są tacy, którzy uważają, że zapowiedziane wejście Jokera - bohatera Persony 5 - do Sumer Smash Bros. Ultimate zwiastuje premierę gry na Switcha. Inni, jak ja, fantazjują o wersji na Xboksa. Nie byłaby to najdziwniejsza rzecz na świecie.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)