Persona 4 w planie wydawniczym Cenegi

Persona 4 w planie wydawniczym Cenegi

Persona 4 w planie wydawniczym Cenegi
marcindmjqtx
02.03.2009 17:10, aktualizacja: 11.01.2016 18:32

Jeszcze chwilę temu zastanawiałem się czy Persona 4 będzie dostępna od ręki na półkach sklepowych w Polsce, a tutaj Cenega odpowiedziała na moje wołanie przesyłając nam poniższą informację prasową. Przydałoby się jednak wspomnieć o cenie, bo w końcu PS2 odchodzi w cień, więc mam nadzieję, że nie przyjdzie nam za Personę słono zapłacić.

02.03.2009, Warszawa - Cenega, wyłączny dystrybutor gier Square-Enix na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii z przyjemnością informuje, że gra Persona 4 trafiła do planu wydawniczego Cenega!

Persona 4 to kolejna część japońskiej serii gier z gatunku RPG.

Akcja gry Persona 4 umiejscowiona jest w cichym japońskim miasteczku do którego przybywa główny bohater - z pozoru zwykły nastolatek. Na samym początku przygody wita go informacja o śmierci w miasteczku znanego prezentera telewizyjnego. Wkrótce po tym pojawia się kolejne ciało, tajemniczo zwisające ze słupa telefonicznego. Przyczyny zgonu są nieznane, brak jest jakichkolwiek śladów mogących doprowadzić do podejrzanego... Społeczność wpada w panikę, natomiast grupa nastolatków, w tym główny bohater postanawiają rozwiązać tajemnicę morderstw i odnaleźć zbrodniarzy.

Persona 4 zapewni nam ponad 60 godzin emocjonującej rozgrywki. W tym czasie będziemy musieli chodzić na zajęcia, spotykać się z przyjaciółmi, szpiegować podejrzanych. Przyjaciele odgrywają bardzo ważną rolę - nieraz wyciągną nas z tarapatów.

Gra zostanie wydana na konsolę PS2.

Cechy charakterystyczne:

- kolejna część serii z gatunku RPG,

- wciągająca fabuła,

- ponad 60 godzin emocjonującej rozgrywki, - rewelacyjna grafika, w pełni wykorzystująca możliwości konsoli PS2.

327282222762298244
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)