Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Path of Exile zadebiutuje z nowym dodatkiem na PS4

Strona głównaPath of Exile zadebiutuje z nowym dodatkiem na PS4
14.11.2018 18:33
Path of Exile zadebiutuje z nowym dodatkiem na PS4Path of Exile zadebiutuje z nowym dodatkiem na PS4
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
bDAQBEQC

Betrayal zdaje się nawiązywać do systemu Nemezis ze Śródziemia.

bDAQBEPV

Path of Exile, dla wielu to lepsze Diablo 3, doczeka się już wkrótce nowego rozszerzenia. Twórcy zdradzili, że kolejny duży dodatek, zatytułowany Betrayal zadebiutuje już 7 grudnia. Historia z dodatku skupi się na walce z tajemniczym stowarzyszeniem znanym pod nazwą Immortal Syndicate. Zadaniem gracza będzie dotarcie do członków tajemniczego syndykatu. Tych ma być przeszło osiemnaście, ale twórcy obiecują, że każdą postać pomimo ich liczebności, dobrze zapamiętamy.

Członkowie syndykatu dzielą się przy tym na cztery pomniejsze dywizje, mające różnych wrogów i przyjaciół, co sprawia, że gracz będzie musiał uważać na swoje poczynania - może zostać zaatakowany przez towarzyszy danego przeciwnika, ale też jest szansa na odwrotne zdarzenie. Podczas prowadzenia dochodzenia gracz będzie miał przy tym pełną dowolność we wchodzeniu w relacje z innymi bohaterami, co ma zaowocować pewną dozą nieliniowości.

Członkowie Syndykatu będą powiązani tutaj siecią połączeń działającą chyba dość analogicznie do systemu Nemezis w Śródziemiu: Cieniu Wojny. Oprócz nowego scenariusza, Betrayal doda do Path of Exile także nowe bronie, umiejętności i przedmioty czy mapki do zwiedzania dla graczy, którzy osiągnęli fazę endgame'u.

bDAQBEPX

Premiera na pecetach już 7 grudnia, 10 gra ukaże się na Xboksie One, a jakoś w połowie grudnia także na PlayStation 4, gdzie Betrayal będzie jednocześnie okazją do debiutu wydanego w 2013 Path of Exile na tej platformie.

Krzysztof Kempski

bDAQBEQT