Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Path of Exile niedługo rozrośnie się dzięki dodatkowi The Awakening

Strona głównaPath of Exile niedługo rozrośnie się dzięki dodatkowi The Awakening
13.04.2015 10:59
Path of Exile niedługo rozrośnie się dzięki dodatkowi The AwakeningPath of Exile niedługo rozrośnie się dzięki dodatkowi The Awakening
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDARbSPq

Jego beta ruszy jeszcze w kwietniu, więc warto dać autorom znać, że chcielibyście w niej uczestniczyć.

bDARbSOJ

Testy rozpoczną się równo za tydzień, więc podejrzewam, że jeśli nie macie innych planów, to powinniście się do nich zapisać. Reszta społeczności na pewno będzie wdzięczna za wyłapanie ewentualnych problemów. Biorąc pod uwagę skale rozszerzenia, tych powinniśmy się spodziewać.

Między innymi dlatego studio Grinding Gear nie podaje jeszcze daty "wyjścia" dodatku z fazy beta. Najpierw trzeba się upewnić, że wszystko działa. Póki co zakładana długość bety to sześć tygodni.

Autorzy nazywają The Awakening największym rozszerzeniem w historii Path of Exile. Oznacza to nowe rodzaje broni, umiejętności, plansze, ale też zmiany w mechanice.

bDARbSOL

Z relacji PC Gamera dowiadujemy się, że część plansz będzie rozgrywać się w snach postaci, a na graczy będzie czekać dziewięć nowych starć z bossami. Liczba przeciwników od czasów "podstawki" została podwojona, a ekwipunek graczy rozszerzy się o ponad 70 nowych przedmiotów. Jedną z nowinek będą klejnoty, które możemy umieszczać w drzewku umiejętności pasywnych, by cieszyć się jeszcze większą możliwością szlifowania cech naszej postaci. Temu samemu posłuży 13 nowych umiejętności.

Autorzy pracują nad zmianami w interfejsie oraz opcjach rozgrywki, które obejmą też wcześniejsze - nie należące do The Awakening - akty. Gra ma stać się bardziej przyjazna dla nowych graczy.

[źródło 1, 2]

Maciej Kowalik

327143633898330154
bDARbSPH