Park Jurajski od Telltale nie będzie kolejną komedią

Park Jurajski od Telltale nie będzie kolejną komedią

Park Jurajski od Telltale nie będzie kolejną komedią
marcindmjqtx
21.06.2010 16:04, aktualizacja: 06.01.2016 17:02

Studio Telltale znane jest z dwóch rzeczy - tworzenia gier epizodycznych i tego, że grając w ich produkcje trudno utrzymać powagę. Wraz z próbą ożywienia Parku Jurajskiego, Dave Grossman i jego koledzy wkroczą jednak na mniej znane terytorium.

Wygląda na to, że Telltale odrobinę znudziła się już szufladka z napisem "żartownisie" i tym razem studio zamierza postawić na napięcie i kinową akcję. Moim zdaniem Park Jurajski nadaje się do tego świetnie, bo przecież w filmach nie brakowało zarówno mocniejszych momentów jak i puszczania oka do widza.

Tempo gry będzie dużo szybsze, niż w poprzednich grach studia. Grossman tłumaczy:

Nie chcę, by była to gra, w której szwendasz się i rozwiązujesz pomysłowe zagadki w swoim własnym tempie[...]Po prostu nie wydaje mi się to na miejscu. Osobiście nie narzekam na poczucie humoru autorów i to właśnie ono najbardziej przyciąga mnie do ich produkcji. Zdaję sobie sprawę, że mogą szukać dla siebie nowych wyzwań, ale o ile Tales of Monkey Island i kolejne odcinki Sam & Max na pewno kupię, to przy okazji Jurassic Park pieniądze same raczej nie będą mi wyskakiwały z portfela.

[via Joystiq]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)