Paradox zapowiada nową strategię w czasach II wojny światowej

Paradox zapowiada nową strategię w czasach II wojny światowej

Paradox zapowiada nową strategię w czasach II wojny światowej
01.03.2017 18:37, aktualizacja: 01.03.2017 21:05

Ma być na serio taktycznie!

Twórcy bardzo udanego R.U.S.E. wracają z nową wojenną strategią. Steel Division: Normandy 44 stawia przede wszystkim na autentyzm i realizm. Graczy przyciągnąć ma m.in. ponad 400 drobiazgowo odtworzonych pojazdów i jednostek z epoki.

Również mapy, na których toczyć się będą potyczki, mają możliwie dokładnie odpowiadać rzeczywistości. Stworzono je na bazie rzeczywistych zdjęć lotniczych znad Normandii w 1944 roku.  Wszystko to, by gracz mógł poczuć się jak prawdziwy dowódca w trakcie II wojny światowej.

Steel Division: Normandy 44 - Announcement Trailer

Wszystko to oczywiście tylko otoczka, która sama w sobie niewiele jest warta jeżeli nie idą za nią odpowiednie opcje i możliwości taktyczne. Tutaj jednak, uspokajają twórcy, nie ma się czego obawiać. Wręcz przeciwnie, tytuł tworzony jest z myślą o tych, którzy do komputerowych strategii podchodzą poważnie.

Steel Division: Normandy 44 wyróżniać ma się przede wszystkim podziałem bitew na trzy odmienne fazy, naśladujące sposób prowadzenia walk na rzeczywistych teatrach wojennych. W każdej z nich dostępne będą inne jednostki, do których dostęp zyskiwać będziemy w określonym czasie.

Obraz

Można przeczytać w informacji prasowej na temat gry.

Twórcy zapewniają również, że do zwycięstwa nie będzie w niej wystarczyła przewaga liczebna. Gracz będzie musiał zwracać uwagę na skład poszczególnych oddziałów, ich ustawienie i sposób przemieszczania się. Każda z dostępnych mu jednostek będzie mogła wpłynąć na przebieg bitwy, jeżeli tylko zostanie wykorzystana w odpowiedni sposób.

Obraz

Istotną częścią gry ma być również zapowiadany jako innowacyjny tryb multiplayer. Sieciowe walki będą mogły być prowadzone w maksymalnych składach 10 na 10. Niechętni do pojedynków z drugim człowiekiem dostaną zaś pełną kampanię dla pojedynczego gracza.

Data premiery gry jest na razie nieznana. Więcej informacji poznać mamy niedługo.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)