Panam z Cyberpunk 2077 na płótnie. Licytacja w szlachetnym celu

Panam z Cyberpunk 2077 na płótnie. Licytacja w szlachetnym celu

Panam Palmer
Panam Palmer
Źródło zdjęć: © Polygamia
09.01.2023 16:06, aktualizacja: 23.01.2024 15:57

CD Projekt RED zaprasza na wyjątkową aukcję, której głównym bohaterem jest obraz na płótnie przedstawiający Panam Palmer. Ta inicjatywa powstała w szczytnym celu, ponieważ chodzi o ochronę środowiska naturalnego.

Artyści często sięgają po motywy znane z gier. Przykładów nie trzeba daleko szukać: Geralt na płótnie prezentuje się kapitalnie. Jednak tym razem nie o Wiedźminie 3 mowa, więc naszą uwagę skoncentrujmy na Cyberpunku 2077.

CD Projekt RED zaprasza na aukcję charytatywną, dzięki której przyczynimy się do ratowania środowiska naturalnego. Nagroda jest nie byle jaka – portret Panam Palmer na płótnie o wymiarach 120 cm na 160 cm.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Szlachetny cel

Licytacja ma wymiar charytatywny. Wszystkie dochody zostaną przekazane na rzecz organizacji GamesForest.Club, która prowadzi szereg działań mających na celu ochronę środowiska naturalnego, głównie poprzez sadzenie drzew i krzewienie proekologicznych postaw.

Panam na płótnie wygląda kapitalnie

Portret Panam to w praktyce graffiti na płótnie, spod ręki (a raczej rąk) artystycznego duetu Framel Art. Licytacja kończy się 26 stycznia 2023 r. o godzinie 17:00 czasu polskiego. Cóż, taka pamiątka byłaby z pewnością ukoronowaniem wszystkich gadżetów związanych z marką Cyberpunk 2077.

To nie pierwszy raz, kiedy branża łączy gaming z ochroną środowiska. Z pewnością ci, którzy ukończyli Horizon Forbidden West są dumni z tego, że ich "wysiłek" zaowocował sadzeniem drzew.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)