Pamiętacie Until Dawn? Być może jeszcze nie umarło...

Strona głównaPamiętacie Until Dawn? Być może jeszcze nie umarło...
10.07.2014 10:02
Pamiętacie Until Dawn? Być może jeszcze nie umarło...
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Sony odnowiło prawa do znaków handlowych dawno zapowiedzianego horroru.

Okazuje się, że ogłoszona w 2012 roku przygodówka w konwencji horroru wciąż żyje i, co ważniejsze, prawdopodobnie znajduje się w produkcji. DoBiura Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonychwpłynął wniosek o odnowienie praw do znaków handlowych Until Dawn. Owo biuro podanie zatwierdziło i wydało standardowy raport, według którego będziemy mieli do czynienia z produkcją sprzedawaną drogą cyfrową.

Przypomnijmy pokrótce historię gry. Debiutancki trailer zaprezentowano na targach Gamescom 2012, premierę planowano na bliżej nieokreślony rok 2013. Platformą docelową było oczywiście PS3, ważnym aspektem miało być wykorzystanie kontrolera Move.  W kolejnych miesiącach tytuł przewinął się w mediach jeszcze kilka razy, a później słuch o nim zaginął. Powraca dopiero teraz, a plotki sugerują przeniesienie go na PS4 i przystosowanie do obsługi Project Morpheus.

A przynajmniej taki scenariusz można wysnuć na podstawie słów Shuhei Yoshidy, który otwarcie przyznał, że Until Dawn „pasowałoby jak ulał” do rzeczywistości wirtualnej.

Ile te doniesienia są warte, przekonamy się zapewne na nadchodzących targach Gamescom. Czyli za trochę ponad miesiąc.

[Źródło: IGN]

Oskar Śniegowski

327265570553156409
Udostępnij:
Komentarze (0)