Pamiętacie Primal z PS2? Zdaje się, że będzie wersja HD 

Zapomniana perła?

Obrazek

Primal to wydana w 2003 roku na PS2 historia niejakiej Jen, 21-latki, która szuka swojego ukochanego, przemierzając serię demonicznych światów. Brzmi intrygująco? Obejrzyjcie zwiastun sprzed lat:

Fani gry (a trochę ich chyba jeszcze jest) powinni być ucieszeni: wygląda na to, że w jakiejś formie trafi ona na PS3 (przewidujemy wersję HD). Skąd te informacje? Z ESRB, amerykańskiego odpowiednika PEGI, który ostatnia dodał tę platformę do swoich informacji o grze.

Na razie brak żadnego oficjalnego potwierdzenia, ale... co Wy na to? Zagralibyście?

Tomasz Kutera

Obrazek
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!