Pamiętacie P.T z konferencji Sony? Tak naprawdę to zajawka nowej części Silent Hill!

Pamiętacie P.T z konferencji Sony? Tak naprawdę to zajawka nowej części Silent Hill!

Pamiętacie P.T z konferencji Sony? Tak naprawdę to zajawka nowej części Silent Hill!
marcindmjqtx
13.08.2014 09:00, aktualizacja: 05.01.2016 15:31

Dziwne, że Sony zamiast mocno uderzyć tytułem Silent Hills w trakcie swojego wystąpienia, wolało zabawić się z graczami. Z drugiej strony, za grę odpowiada Hideo Kojima, a on lubi takie numery.

Demo P.T. cały czas jest dostępne do pobrania z PlayStation Store. Miejcie tylko na uwadze, że zostało stworzone, by nastraszyć nas nie na żarty. Czasem przykuwa uwagę dziwacznymi widokami i odgłosami, kiedy indziej ryczy do słuchawek atakując skaczącą na twarz demoniczną zjawą. Czujcie się ostrzeżeni - można wyleźć ze skóry.

Tajemniczy budynek, przez który się przedzieramy na pewno ma jeszcze wiele sekretów do odkrycia, ale zakończenie dema zdradza ten największy.

fot. yt

Tak naprawdę nie graliśmy w żadne P.T. To był przedsmak Silent Hills - gry tworzonej przez Hideo Kojimę i jego Kojima Productions we współpracy z reżyserem Guillermo del Toro. Czy można wyobrazić sobie lepszy duet do pociągnięcia dalej TAKIEJ serii? No to dorzućmy trzecie nazwisko - w roli głównej zobaczymy Normana Reedusa. Znajoma muzyka pod koniec teasera pozwala mieć też nadzieję na powrót Akiry Yamaoki. Wtedy dream team byłby kompletny.

Jeśli nie czujecie się na siłach, by przebijać się przez opuszczony, mroczny i nawiedzony budynek z P.T, to po prostu obejrzyjcie samą końcówkę dema poniżej.

Ending of P.T and bonus Silent Hills Trailer

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)