Pamiętacie Nitronic Rush? Twórcy tej gry zbierają na jej duchowego spadkobiercę

Pamiętacie Nitronic Rush? Twórcy tej gry zbierają na jej duchowego spadkobiercę

Pamiętacie Nitronic Rush? Twórcy tej gry zbierają na jej duchowego spadkobiercę
marcindmjqtx
22.10.2012 11:35, aktualizacja: 05.01.2016 16:30

Przypomnijmy - chodzi o futurystyczne, neonowe wyścigi z ponaddźwiękowymi prędkościami. Coś dla fanów WipeOuta albo Star Wars Racer.

Nitronic Rush było zupełnie darmową produkcją - głównie dlatego, że pracowali nad nią studenci. Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej więcej - Paweł Kamiński pisał o niej niedawno w swoim tekście o grach, za które naprawdę nie trzeba nic zapłacić.

Część twórców Nitronic Rush skończyła już studia i założyła własną firmę - Refract Studios. Teraz chcieliby stworzyć "duchowego spadkobiercę" swojego pierwszego hitu. Albo jego bardziej rozbudowaną wersję.

Tą grą ma być Distance. Założenia się nie zmienią - znów będziemy mieli do czynienia z futurystycznymi wyścigami i ogromnymi prędkościami. Dostaniemy jednak kilka nowości, jak choćby tryby sieciowe (w tym, przykładowo, Capture the Flag) czy "inspirowany parkourem tryb Hardcore". Cokolwiek to znaczy. Zapowiada się jednak nieźle, choć wnioskuję tak głównie na podstawie poziomu oryginalnego Nitronic Rush. Rzućcie jeszcze okiem na zwiastun:

Refract Studios środki na swoją debiutancką produkcję postanowiło uzbierać na Kickstarterze. Potrzeba 125 tysięcy dolarów. Na koncie jest już ponad 30 tysięcy, a do końca zbiórki zostało jeszcze 25 dni. Przewiduję sukces.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)