Pamiętacie monumentalny zwiastun Metal Gear Rising: Revengeance? Jest wersja angielska. Oraz fragment rozgrywki

Strona głównaPamiętacie monumentalny zwiastun Metal Gear Rising: Revengeance? Jest wersja angielska. Oraz fragment rozgrywki
01.10.2012 11:29
Pamiętacie monumentalny zwiastun Metal Gear Rising: Revengeance? Jest wersja angielska. Oraz fragment rozgrywki
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Zachwycałem się już poprzednio, więc teraz napiszę tylko: WOW. Niech ta gra będzie w połowie tak dobra, jak ten zwiastun.

Zacznijmy od zwiastuna, wreszcie po angielsku, co pozwala zrozumieć cokolwiek z fabuły (przy okazji respekt dla tych, którzy zrozumieli coś z japońskiej wersji). Wiadomo, że seria MGS bez fabuły to jak cheeseburger bez sera. Nawet jeśli chodzi o poboczny slasher.

Może się powtórzę, ale walki z innymi cyborgami (zwłaszcza tą wieloręką panną) zapowiadają się niesamowicie. Mam nadzieję, że mierzone cięcia pod różnymi kątami będzie można też zastosować w pojedynkach z bossami, by wyprowadzać ataki na konkretne części ciała - nie mogę się doczekać, aż poszatkuję tego monstrualnego mecha z końcówki Mam wrażenie, że potwierdza to scena, gdzie Raiden przecina ognistą mackę. Oby to nie były oskryptowane wydarzenia - Platinum Games pokazało w Bayonetcie i Vanquish, że umie robić dynamiczne walki.

Mierzone ciosy na pewno da się stosować na zwykłych przeciwnikach -  widać to i w zwiastunie i w poniższym fragmencie rozgrywki. Niestety mam wrażenie, że grająca nie ma wielkiego obycia z grą (cóż, targi) i walka z cyberpsem mogłaby wyglądać bardziej efektownie.

Niemniej, po powyższym zwiastunie wpisuję MGR: Revengeance na moją listę oczekiwanych gier.

Paweł Kamiński

326878361836607530
Udostępnij:
Komentarze (0)