Pamiętacie jeszcze Killer Is Dead? W maju gra trafi na PC

Nie był to może wielki hit, ale wersja na komputery osobiste ma być dostępna w przystępnej cenie.

Pamiętacie jeszcze Killer Is Dead? W maju gra trafi na PC
marcindmjqtx

Killer Is Dead to ostatnia produkcja studia Grasshopper Manufacture, którego twarzą jest słynny Suda51, japoński twórca o głowie pełnej szalonych i niezwykłych pomysłów. Swego czasu Marcin Kosman ocenił ją na naszych łamach na 3/5. A więc to niezła gra, w którą można zagrać.

9 maja będzie ku temu dobra okazja, bo właśnie wtedy Killer Is Dead trafi na PC. Ta wersja ukaże się z podtytułem "Nightmare Edition" i będzie zawierać nowy, bardzo wysoki poziom trudności. Znajdzie się w niej także wydany już wcześniej dodatek Smooth Operator.

Ciekawostką jest cena tej wersji - w Europie ma kosztować ok. 20 euro, czyli mniej niż premierowe tytuły. Nie wiadomo, jak przełoży się to na złotówki. Rozum podpowiada 80 złotych, czyli całkiem nieźle. O ile w ogóle wersja pudełkowa trafi do polskich sklepów, bo tego na razie nie można być jeszcze pewnym (choć to prawdopodobne). W razie czego gra będzie dostępna także w dystrybucji cyfrowej.

[za Joystiq]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościgrasshopper manufacturedeep silver
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.