Pagan Online to nowa gra od twórców World of Tanks

Pagan Online to nowa gra od twórców World of Tanks08.11.2018 14:00
Pagan Online to nowa gra od twórców World of Tanks
Krzysztof Kempski

Po czołgach przyszła pora na... Action RPG.

Wargaming zapowiedział właśnie nową grę, stworzoną przy współpracy z Mad Head Games. Pagan Online oparte będzie o... mitologię przedchrześcijańską. Będzie to action RPG dystrybuowane w modelu... w sumie jeszcze nie wiadomo jakim. Najprawdopodobniej free 2 play, choć brakuje jeszcze potwierdzenia tej informacji. Gra osadzona będzie w czasach przedbiblijnych. Pod względem rozgrywki, produkcja ma przypominać hybrydę dungeon crawlera oraz gry typu MOBA. Wargaming przy produkcji tytułu współpracować będzie z Mad Head Games, studiem wywodzącym się z Serbii. Firma istnieje od 2011 roku i produkowała do tej pory przygodówki, a współpraca z Wargamingiem to dla nich okazja do rozbudowania portfolio.

325483292805837426

Twórcy obiecują dynamiczną walkę z widokiem z góry, inspirowaną właśnie gatunkiem MOBA. Formuła rozgrywki będzie jednak bazować na klasycznej kampanii fabularnej, którą twórcy zamierzają stopniowo rozbudowywać. Twórcy obiecują zróżnicowane tryby rozgrywki, a także możliwość wybrania poziomu trudności. Pagan bazować będzie na zróżnicowanych herosach i pojawiających się ciągle wyzwaniach, przyciągających graczy do zabawy.

PAGAN ONLINE - Announcement Trailer

Szczegółów odnośnie do mikropłatności jeszcze nie znamy, a o grze wiemy niewiele więcej niż trailer ale wszystkie wątpliwości wyjaśnią się już niedługo. Planowana premiera gry przypadnie już na 2019 rok. Wcześniej odbędą się też oczywiście testy, a twórcy już przyjmują zapisy do nich. Pojawił się też pierwszy zwiastun produkcji. Generalnie trudno nie zauważyć, że z materiałów dobiega zapach Diablo.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)