Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Pagan Online to nowa gra od twórców World of Tanks

Strona głównaPagan Online to nowa gra od twórców World of Tanks
08.11.2018 14:00
Pagan Online to nowa gra od twórców World of TanksPagan Online to nowa gra od twórców World of Tanks
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
bDzYzFme

Po czołgach przyszła pora na... Action RPG.

bDzYzFlx

Wargaming zapowiedział właśnie nową grę, stworzoną przy współpracy z Mad Head Games. Pagan Online oparte będzie o... mitologię przedchrześcijańską. Będzie to action RPG dystrybuowane w modelu... w sumie jeszcze nie wiadomo jakim. Najprawdopodobniej free 2 play, choć brakuje jeszcze potwierdzenia tej informacji. Gra osadzona będzie w czasach przedbiblijnych. Pod względem rozgrywki, produkcja ma przypominać hybrydę dungeon crawlera oraz gry typu MOBA. Wargaming przy produkcji tytułu współpracować będzie z Mad Head Games, studiem wywodzącym się z Serbii. Firma istnieje od 2011 roku i produkowała do tej pory przygodówki, a współpraca z Wargamingiem to dla nich okazja do rozbudowania portfolio.

325483292168304604

Twórcy obiecują dynamiczną walkę z widokiem z góry, inspirowaną właśnie gatunkiem MOBA. Formuła rozgrywki będzie jednak bazować na klasycznej kampanii fabularnej, którą twórcy zamierzają stopniowo rozbudowywać. Twórcy obiecują zróżnicowane tryby rozgrywki, a także możliwość wybrania poziomu trudności. Pagan bazować będzie na zróżnicowanych herosach i pojawiających się ciągle wyzwaniach, przyciągających graczy do zabawy.

Szczegółów odnośnie do mikropłatności jeszcze nie znamy, a o grze wiemy niewiele więcej niż trailer ale wszystkie wątpliwości wyjaśnią się już niedługo. Planowana premiera gry przypadnie już na 2019 rok. Wcześniej odbędą się też oczywiście testy, a twórcy już przyjmują zapisy do nich. Pojawił się też pierwszy zwiastun produkcji. Generalnie trudno nie zauważyć, że z materiałów dobiega zapach Diablo.

bDzYzFlz

Krzysztof Kempski

bDzYzFmv