Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Pagan Online - czyżby Diablo w słowiańskim sosie?

Strona głównaPagan Online - czyżby Diablo w słowiańskim sosie?
17.12.2018 17:25
Pagan Online - czyżby Diablo w słowiańskim sosie?
Joanna Pamięta - Borkowska
Joanna Pamięta - Borkowska
bDHHmTSe

Twórcy World of Tanks oraz Mad Head Games prezentują swojego hack and slasha.

bDHHmTRx

Łatwy do nauczenia, ale trudny do opanowania w stopniu mistrzowskim - taki ma być system walki w Pagan Online, grze osadzonej w słowiańskich klimatach fantasy. Będzie to pełen akcji hack and slash, który ma wyróżniać spora elastyczność stylu grania. Wprawdzie postacie, które obserwujemy na zapisie rozgrywki, znacznie się między sobą różnią - podobna do Furii z Darksiders 3 magiczka z biczem, barbarzyńca i łowczyni ujeżdżająca dzikiego kota - jednak nie ma jedynej dobrej strategii na granie którąś z nich. Dla jasności dodam, że bohaterów będzie łącznie sześć. Co więcej, w zależności od tego, w jakiej bitwie przyjdzie nam walczyć, możemy wybrać inną postać.

PAGAN ONLINE - Gameplay Teaser Trailer

O grze napisał pod koniec listopada Krzysiek, ale niewiele wtedy było o niej wiadomo. Dziś natomiast pojawił się pierwszy gameplay, zaś na stronie tytułu można znaleźć jeszcze więcej informacji. Gra daje możliwość grania samemu albo ze znajomymi w trybie kooperacji, w drużynie liczącej maksymalnie cztery osoby. Z tym ostatnim wiąże się ciekawa opcja - jeśli dobrze poznamy umiejętności swoich postaci, w kluczowych momentach będziemy mogli wykonać wraz z przyjaciółmi potężne techniki.

bDHHmTRz

Ma być dużo walki, umiejętności, stosy sprzętu, które umożliwią swobodne eksperymentowanie. I ma nie zabraknąć też dobrej fabuły, w której pojawią się takie ciekawe postacie jak Weles, Trzygław czy cała plejada słowiańskich stworów.

PAGAN ONLINE - Announcement Trailer

Pagan Online pojawi się na PC w przyszłym roku, ale już od jakiegoś czasu można wziąć udział w testach - zapiszecie się na nie tutaj. Za grę odpowiedzialne są studia Wargaming oraz Mad Head Games.

325462357759834076
bDHHmTSv