Pachter: Natal jest dla matek i narzeczonych graczy

Pachter: Natal jest dla matek i narzeczonych graczy

Pachter: Natal jest dla matek i narzeczonych graczy
marcindmjqtx
14.05.2010 22:15, aktualizacja: 15.01.2016 15:25

Michael Pachter, analityk którego chyba nikomu przedstawiać nie trzeba, udzielił obszernego wywiadu serwisowi Eurogamer. Wśród różnych pytań znalazły się te o E3 i wielką trójkę producentów konsol. Pachter podkreślał, że tegoroczne targi będą dużo bardziej skupione na sprzęcie niż poprzednie edycje.

Najpierw, zapytany o sytuację producentów konsol, powiedział:

To naprawdę zależy od 3DS i od tego, jakie jest dobre, bo myślę że Nintendo nie ma nic więcej. Nintendo jest na krawędzi - nie, nie spadku na trzecią pozycję czy coś takiego - utraty dominującej pozycji, ponieważ głęboko wierzę, że Sony Move to Wii HD. Naprawdę w to wierzę. To mój cytat: wszystkim mówiłem, że Wii HD pojawi się w tym roku, tak się po prostu złożyło, że na pudełku jest napis PS3. To jest Wii HD. Dalej wyraża bardzo wyraźną opinię o Natalu, która graczom będzie raczej nie w smak:

Microsoft nie chce zainteresować Natalem społeczności graczy, oni chcą trafić do matek i narzeczonych społeczności graczy. Naprawdę myślę, że prasa gamingowa zupełnie pomija fakt, że Natal nie jest po to, żeby udawać noszenie karabinu i granie w Call of Duty. Ma służyć twojej matce, żeby mogła na tym cholernym 360 ściągnąć film albo obejrzeć przez Netflix, i żeby nie było to takie trudne. Fajne w natalu są głosowe komendy.  "Xbox on", to naprawdę cool. Wywiad jest długi, ale ciekawy. Jest w nim o Xbox 360 Slim, Apple i iPadzie, a także sporo o samym Pachterze, który nie obawia się przyznać, że myli się bardzo często. Jeśli chcecie poznać jego opinie na wiele gamingowych spraw, warto zerknąć.

[via Eurogamer]

Tomasz Andruszkiewicz

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)