Zmien skórke
Logo Polygamii

Overwatch już niedługo skończy 3 lata i szykuje z tej okazji masę niespodzianek

Blizzard zdradził szczegóły imprezki urodzinowej.

Overek to gra, którą zawsze polecam każdemu, kto nie jest przekonany do shooterów sieciowych. Cała gama postaci sprawia, że nawet ktoś totalnie beznadziejny w takich grach znajdzie dla siebie coś do roboty. I, jak ten czas leci, już 24 maja miną 3 lata od jego uruchomienia. Z tej okazji Blizzard nieco sobie z fanami poimprezuje na serwerach. Obchody urodzin potrwają aż do 11 czerwca i wiązać będą się z nowymi trybami.

Firma przygotowała pełną rozpiskę dodatkowych aktywności (tzw. Rozrób). Będą to wydarzenia już znane, wybrane spośród ulubionych trybów specjalnych graczy. Powróci między innymi walka z Yeti, Futbolico, Śnieżkowa Ofensywa czy odwet. Na najbliższe 3 tygodnie rozpiska wydarzeń jest taka sama i będą zmieniać się cyklicznie. Ich pełną listę odnajdziecie tutaj. Oczywiście w ramach obchodów urodzin Blizzard sprezentuje graczom też multum nowych skórek.

Poza tym firma podzieliła się garścią ciekawych statystyk, co udało się graczom zrobić w 3 lata. Gracze dotoczyli do mety 178 milionów ładunków zapominając przy tym o 48 milionach… Burzyciele dokonali aż 2,3 miliarda prób likwidacji, 2 miliardy okaleczeń powstały bez udziału osób trzecich. Gracze odblokowali 29 milionów emotek tańca wystawiając sobie jednocześnie nawzajem 4,1 miliarda pochwał. Do tego 510 milionów razy skutecznie użyli B.O.B.a. W każdym razie wiecie już, na co wyrażacie zgodę, gdy jakaś gra pyta was o zgodę na zbieranie danych…

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry