Overcooked 2 z kolejnym dodatkiem. Chętni na karnawał?

Strona głównaOvercooked 2 z kolejnym dodatkiem. Chętni na karnawał?
28.08.2019 16:00
Overcooked 2 z kolejnym dodatkiem. Chętni na karnawał?
Łukasz Jarkiewicz
Łukasz Jarkiewicz

A dokładniej to na Canrival of Chaos.

bEixpXrF

O ponownym wcieleniu się w mistrza kuchni pisałem przy okazji poprzedniego dodatku, który wprowadził nowy tryb hordy. Musiały minąć niespełna trzy miesiące, żebym ponownie założył fartuch i w należyty sposób opowiedział o kolejnym DLC o nazwie Canrival of Chaos.

Zacznijmy od krótkiego zwiastuna prezentującego tytułowy karnawał. Zapowiada się iście cyrkowa zabawa, przy której postacie zostaną wystrzelone z armaty - co z pewnością przyśpieszy dotarcie na drugi koniec "kuchni". Chciałbym napisać o nowych mechanikach więcej, lecz twórcy nie kwapią się na do dzielenia informacjami na ich temat.

Overcooked! 2 - Carnival of Chaos Reveal Trailer (Nintendo Switch, PC PS4, and Xbox One)

Na szczęście byli na tyle mili, aby wspomnieć o dacie premiery, która przypadła na 12 września. Nie będzie raczej niespodzianki, jeśli napiszę, że dodatek zadebiutuje na każdej z platform.

Najnowsze DLC do Overcooked 2 będzie możliwe do kupienia oddzielenie lub w przepustce sezonowej dostępnej do kupienia za 71,99 złotych. W jej skład wchodzą również dodatki Campfire Cook Off i Night of The Hangry Horde.