Overcooked! 2: Night of the Hangry Horde już jest. I to od wczoraj!

Overcooked! 2: Night of the Hangry Horde już jest. I to od wczoraj!
Łukasz Jarkiewicz

14.06.2019 12:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dodatek z wysokim poziomem trudności celującym w najbardziej doświadczonych kucharzy. To jak, zakładacie fartuch?

Udało się złapać dwóch kucharzy z ekipy Ghost Town Games, których zabrano na scenę Nintendo Treethouse. Opowiedzieli o świeżutkim, jeszcze pachnącym rozszerzeniu o nazwie Night of the Hangry Horde. Głównym daniem jest nowy tryb hordy sprawdzający umiejętności kucharskie każdego z domowników.

Występuje w nim osiem poziomów, w których gracze stają naprzeciwko fali nieumarłych napastników. W ich skład wchodzą między innymi unbread, gigantyczne jabłka zombie zadające potężny cios czy zombie chili atakujące znacznie szybciej od pozostałych. W miarę postępu fal przeciwnicy - o ile można tak ich nazwać - będą powoli przedostawać się do zabarykadowanej kuchni. Strzelam, że po ostatni kawałek dania, o którym myśleliście cały dzień. Ratunek przychodzi z każdym dokończonym zamówieniem, ponieważ z jego pomocą zniszczymy potwora, ratując przy tym rampę.

Overcooked! 2: Night of the Hangry Horde DLC Gameplay - Nintendo Treehouse: Live | E3 2019

W tym gorszym wypadku potwór dotrze do jednego z okien i zacznie kulturalnie narzekać na tempo wydawanych przez obsługę potraw. Nie no, żartuję, będzie niszczył deski do momentu, w którym wszystkie zostaną złamane. A tego za wszelką cenę chcemy uniknąć, ponieważ kuchnia zacznie otrzymywać obrażenia. W chwili utracenia wszystkich punktów życia możecie szukać innej branży, ewentualnie zacząć nową grę. Jest również możliwość wydania gotówki zarobionej ze zrealizowanych zamówień, aby dokonać napraw barykady.

Dodatek sprawi, że będzie trzeba się nauczyć trzech nowych przepisów, znajdzie się także czterech kucharzy do odblokowania i kilka nowych mechanizmów do opanowania. Podrzucam kartę ze Steama, z której dowiecie się nieco więcej o dodatku. Premierę zaliczył wczoraj.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)