Farming Simulator 22 z nową zawartością. Darmowy dodatek już dostępny

Farming Simulator 22 - Precyzyjne Rolnictwo
Farming Simulator 22 - Precyzyjne Rolnictwo
Źródło zdjęć: © YouTube

20.04.2022 12:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowy dodatek do Farming Simulator 22 już jest dostępny. Precyzyjne Rolnictwo - bo tak zatytułowane jest DLC - to zupełnie nowa zawartość, którą możemy pobrać całkowicie za darmo.

Nowa zawartość to wyjątkowy projekt. Precyzyjne Rolnictwo powstało dzięki współpracy z przedsiębiorstwem John Deere oraz EIT Food. Całość jest współfinansowana przez partnerów z Unii Europejskiej.

DLC wprowadza szereg interesujących rozwiązań, które są odzwierciedleniem technologii istniejących w świecie rzeczywistym. Tym sposobem gracze będą mogli optymalizować rozwój swojej farmy z większą skutecznością. Pojawią się zaawansowane czujniki upraw, inteligentny narzędzia badające dane środowisko, czy nowy system dawkowania nawozów, który, w ostatecznym rozrachunku, przyczyni się do wielu oszczędności.


Precyzyjne Rolnictwo to dodatek, który próbuje nas uświadomić, w jakim stopniu zastosowanie nowoczesnych technologii, przekłada się na efektywność rolnictwa. DLC jest dostępne na wszystkich platformach i pobierzemy je za pomocą oficjalnego ModHuba. By to zrobić, musimy wcześniej zainstalować aktualizację 1.4, która również jest darmowa.

Farming Simulator 22 zadebiutowało w listopadzie 2021 roku i zostało pozytywnie przyjęte przez środowisko graczy. Popularna seria gier autorstwa Giants Software, cieszy się nadal dużą popularnością.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)