Outer Wilds z datą premiery na Steamie

Strona głównaOuter Wilds z datą premiery na Steamie
25.03.2020 18:00
Outer Wilds z datą premiery na Steamie
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka

Nie mylić z The Outer Worlds i Borderlands 3, tudzież innymi kosmicznymi grami.

Prawie roczne bezkrólewie i ponad półroczne podtrzymywanie Polygamii odbiło się dość mocno na serwisie i jego czytelnikach, jednak najbardziej dało się to odczuć (gdyby jacyś cyfrowi archeologowie kiedyś chcieli to zbadać) brakiem recenzji. Przegapiliśmy sporo naprawdę dobrych gier i prawdopodobnie ciężko nam to teraz będzie nadrobić.

325320638032263132

Brzmi łatwo? Twórcy zadbali, by tak nie było; latanie od jednej planety jest dość trudne, sam proces wymaga wyczucia i wielkich pokładów cierpliwości, a na jedno podejście mamy 20 minut. Po tym czasie nasz odkrywca umiera, a my zaczynamy całą procedura od nowa z kolejnym podróżnikiem. Oczywiście wszystko jest opakowane w całkiem nieźle skonstruowaną historię, a całość opiera się na rozwiązaniu kosmicznej (dosłownie) zagadki, tak więc nie mamy do czynienia z czystym roguelikiem.

OUTER WILDS | Steam Release Date Trailer

Outer Wilds zebrało sporo pozytywnych not i znalazło się w wielu podsumowaniach za miniony rok, jednak dla wielu tytuł był “niedostępny”, bo albo można go było kupić w wersji na konsole, albo na Epic Games Store. Rok minął, a twórcy przygotowują się do premiery na Steamie, która ma nastąpić 18 czerwca.

Może to będzie okazja do recenzji po czasie?

Bartek Witioszka

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)