Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Otwierają się bety: Path of Exile i Dust 514

Strona głównaOtwierają się bety: Path of Exile i Dust 514
23.01.2013 14:05
Otwierają się bety: Path of Exile i Dust 514Otwierają się bety: Path of Exile i Dust 514
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDAQwtly

Do wyboru, do koloru: siekanie potworów magią i mieczem lub strzelanie do kosmicznych najemników z futurystycznego karabinu.

bDAQwtkR

Path of Exile, czyli gra z gatunku hack'n'slash lub tzw. diablowatych jak kto woli. Dostępna już od jakiegoś czasu, mroczna, mocno czerpiąca z wzorców gatunku (cześć Diablo 2), ale też wprowadzająca nieco innowacji, jak wielkie drzewko statystyk czy umiejętności zaklęte w kryształach.

Z okazji otwarcia bety do dyspozycji graczy zostanie oddany cały nowy trzeci akt - miasto Sarn. A jeśli już zdążyliście pograć, to pamiętajcie, że z tej okazji poziomy bohaterów zostaną zresetowane do pierwszego. Twórcy obiecują, że to ostatni raz i od teraz postacie i gromadzone przedmioty są bezpieczne.

Betę znajdziecie na stronie Path of Exile. Twórcy zapraszają za pomocą nowego zwiastuna:

bDAQwtkT

Dust 514 to nieco inna para kosmicznych kaloszy - darmowa strzelanina na PlayStation 3. Wyjątkowa, bo jej świat jest na stałe zespolony z uniwersum pecetowego MMO Eve Online. To bardzo specyficzne MMO, gdzie bardzo dużo władzy i wydarzeń zależy od graczy, a zwłaszcza od formowanych przez nich korporacji. W założeniach Dust 514 ma uzupełniać EVE - walki piechoty na planetach mają pozwalać na ich przejmowanie i czerpanie korzyści

Co lepsze światy Dust 514 i EVE są połączone do tego stopnia, że walki można obserwować z orbity.

Dust 514 znajdziecie w PlayStation Store.

Paweł Kamiński

327125458402039850
bDAQwtlP