Otwarte beta testy Battlefield 1 ruszą tuż po Gamescomie. Powróci tryb Szturmu

Otwarte beta testy Battlefield 1 ruszą tuż po Gamescomie. Powróci tryb Szturmu

Otwarte beta testy Battlefield 1 ruszą tuż po Gamescomie. Powróci tryb Szturmu
Oskar Śniegowski
16.07.2016 13:06, aktualizacja: 18.07.2016 10:28

Nie udało się Wam załapać do zamkniętej alfy? Bez obaw! Dostaniecie możliwość przetestowania gry w otwartej becie.

Jeśli Was również zabolały słowa DICE, które oznajmiło, że do testowania alfy znaleźli już „wszystkich potrzebnych graczy”, to być może będziecie mieli ochotę przyjąć wyciągniętą rękę pojednania w postaci otwartej bety. A ta, już za trochę ponad miesiąc.

Jak w czasie wywiadu ujawnił Sebastian Moritz, community manager serii Battlefield, otwarte beta testy BF 1 rozpoczną się krótko po targach Gamescom. Może to być jeszcze w sierpniu lub na początku września. Święto europejskich graczy potrwa od 17 do 21 sierpnia, więc jeśli wszystko wypali, to zagramy już za trochę ponad miesiąc.

Battlefield 1 Official Reveal Trailer

Oczywiście członkowie programu Insider dostaną klucz 3 dni wcześniej od reszty graczy, a ponadto już w samej grze mogą liczyć na dodatkowe nagrody i bonusy, niedostępne nigdzie indziej.

Moritz potwierdził również, że w Battlefield 1 znajdziemy uwielbiany przez wielu graczy tryb Szturmu (ang. Rush), polegający na zdobywaniu/obronie kolejnych punktów na małym wycinku mapy.  Tryb ten szczególnie ceniony jest za wysoką dynamikę rozgrywki. I trudno uciec od skojarzenia, że to właśnie on najbardziej zbliży się do wypalonego w naszej świadomości obrazu I Wojny Światowej, czyli biegania od okopu do okopu.

[Źródło: PCGamesN]

Oskar Śniegowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)