Otwarta beta Rainbow Six Siege ruszy niecały tydzień przed premierą gry

Otwarta beta Rainbow Six Siege ruszy niecały tydzień przed premierą gry18.11.2015 19:33
Otwarta beta Rainbow Six Siege ruszy niecały tydzień przed premierą gry
marcindmjqtx

Ubisoft musi być pewny swojego tytułu.

Premierę Rainbow Six Siege zaplanowano na 1 grudnia. Tymczasem jeszcze między 25 a 29 listopada wszyscy chętni będą mogli przekonać się, jak gra się w nową odsłonę serii za sprawą otwartych beta testów.

Wygląda na to, że wydawca jest przekonany o jakości swojego produktu i nie boi się, że udostępnienie tytułu przed premierą zniechęci graczy. Ci, którzy uczestniczyli we wrześniowej zamkniętej becie, będą mogli skosztować gry dzień wcześniej od innych - 24 listopada. Sama gra będzie dostępna do ściągnięcia na dysk od 23 listopada.

Co dokładnie zaoferują otwarte beta testy? Czternastu z dwudziestu dostępnych operatorów i trzy mapy zarówno w wariancie dziennym, jak i nocnym - Hereford, Kanal i House. Zagramy w nich w Secure Area oraz Bomb w ramach PvP i w Bomb tryb w ramach Terrorist Hunt. Beta będzie dostępna na wszystkich trzech platformach - PC, PS4 i Xboksie One.

Dla zwiększenia naszego apetytu opublikowano także nowy zwiastun live-action gry, w którym obejrzymy znanego aktora Idrisa Elbę.

Patryk Fijałkowski

327132464013732119
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)