Otwarta beta Hearthstone? Spóźni się, niestety

Otwarta beta Hearthstone? Spóźni się, niestety20.12.2013 15:42
Otwarta beta Hearthstone? Spóźni się, niestety
marcindmjqtx

Co tam panie u Blizzarda? A nic, po staremu - będzie, gdy będzie gotowe. Ale firma ma coś na pocieszenie.

Miesiąc temu (8 listopada) na Blizzconie podano, że otwarta beta gry karcianej Hearthstone rozpocznie się za mniej więcej miesiąc. Minęło raczej więcej  niż miesiąc i Blizzard, jak to Blizzard, przesuwa premierę. Dlaczego? Wyjaśnia to szef produkcji, Jason Chayes:

Wierzymy,  że właściwym posunięciem jest wstrzymanie się od pośpiechu w otwieraniu wersji beta, możemy się wtedy upewnić, że jest gotowa dla szerokiej publiczności. (...) naszym najważniejszym priorytetem jest, by Hearthstone miało znakomity start (...) Gracze pewnie zrozumieją, acz jeśli potem przy starcie powinie się twórcom noga i np. serwery nie będą działać, to nie zostawią suchej notki. Mogę łatwo wyobrazić sobie komentarze: "Mieliście tyle czasu, a to i tak nie działa!". Nękający Diablo 3 "Błąd 37" nie zniknął z pamięci graczy.

Ale jest i dobra strona - w ramach zadośćuczynienia firma rozesłała zaproszenia do bety wszystkim, którzy przez Battle.net zgłosili chęć udziału w niej. Jedyny warunek: musieli to zrobić przed 16 grudnia. Więc jeśli go spełniacie, sprawdźcie swoje skrzynki i foldery ze spamem, bo powinien tam już czekać klucz. Wysyłanie zaproszeń do wszystkich zainteresowanych potrwa do 7 stycznia.

Paweł Kamiński

326843804982728746
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)