Otwarta beta Battlefield 3 startuje 29 września. Gra będzie w pełni spolonizowana!

Otwarta beta Battlefield 3 startuje 29 września. Gra będzie w pełni spolonizowana!20.09.2011 15:00
Otwarta beta Battlefield 3 startuje 29 września. Gra będzie w pełni spolonizowana!
marcindmjqtx

Złożyłeś zamówienie przedpremierowe, albo zachowałeś kod dodawany do Medal of Honor? W takim razie zaczniesz grać dwa dni wcześniej. To nie koniec niespodzianek.

Oczywiście absolutnie najważniejszą informacją jest wspomniana w tytule data. EA i DICE do tej pory trzymały język za zębami, by dziś gruchnąć bombą. Od rana internet szeptał, że multiplatformowe, darmowe testy bety Battlefield 3 - jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku wystartują jeszcze w tym tygodniu. Te przecieki okazały się jednak zbyt optymistyczne. Najwcześniej zagramy w przyszły wtorek.

By załapać się dwa dodatkowe dni wystarczy złożenie przedpremierowego zamówienia na Battlefield 3 w sklepie Origin.com. Jak się pewnie domyślacie, mowa tu o wersji PC. Konsolowcy o wcześniejszy dostęp mogli zadbać już dawno temu, kupując Medal of Honor w edycji Tier 1 i zachowując kod z pudełka. Jeśli go nie macie, będziecie musieli poczekać do 29 września, kiedy to EA zaprosi do testów wszystkich.

Kolejną ważną informacją jest potwierdzenie pełnej polonizacji gry na WSZYSTKICH platformach. Oznacza to, że 27 października, kiedy to Battlefield 3 trafi do sklepów, będziemy mogli wybrać czy chcemy grać z polskimi napisami czy pełnym dubbingiem. Mając w pamięci robotę, jaką tłumacze i aktorzy wykonali przy okazji obu części Battlefield: Bad Company, o wynik możemy być chyba spokojni.

Ostatnia nowinka, to prezent od Electronic Arts Polska - każdy, kto zamówi* Battlefield 3 do 10 października, otrzyma za darmo zestaw umundurowania "Ekwipunekt Specact" do trybów multiplayer.

Do zobaczenia za tydzień na polu bitwy!

[za informacją prasową]

Maciej Kowalik

*dotyczy sklepów:

  • www.ultima.pl
  • www.empik.com
  • www.euro.com.pl
  • www.sklep.gram.pl
  • www.merlin.pl
  • www.sklep.psxextreme.pl
  • www.sklep.gry-online.pl
327063744671410455
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)