Otwarcie pierwszego klubu Xbox 360, czyli o przesuniętej imprezie Xbox Night z Polygamią

Otwarcie pierwszego klubu Xbox 360, czyli o przesuniętej imprezie Xbox Night z Polygamią
marcindmjqtx

19.06.2009 16:47, aktual.: 15.01.2016 14:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pamiętacie jeszcze o zapowiadanej przez nas imprezie Xbox Night w warszawskim klubie Lucid? Z niezależnych od organizatorów przyczyn została ona przełożona, na szczęście nie na jakiś strasznie odległy termin.

Xbox Night obędzie się 27 czerwca, z atrakcji zapowiedziano turniej Guitar Hero World Tour, jak również możliwość przedpremierowego pogrania w FN4. W imieniu redakcji i organizatorów serdecznie zapraszamy!

Pełna treść informacji prasowej w rozwinięciu.

Otwarcie pierwszego klubu Xbox 360!

Warszawa, 19 czerwca 2009 r. - Już 27 czerwca zapraszamy wszystkich graczy na "Xbox Night" pierwszą z cyklicznych imprez w warszawskim klubie Lucid. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach, wszyscy chętni będą mogli przedpremierowo zagrać w "Fight Night Round 4", a także wziąć udział w turnieju "Guitar Hero World Tour", nad którym patronat objął serwis Polygamia.pl. Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody.

Impreza rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do późnych godzin nocnych. Przez cały czas będzie można toczyć bokserskie pojedynki w najnowszą grę - "Fight Night Round 4". O godzinie 18 przewidziany jest turniej "Guitar Hero World Tour", w którym udział brać będą czteroosobowe zespoły oceniane przez specjalne jury złożone z redaktorów serwisu Polygamia.pl. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Oficjalna strefa konsoli Xbox 360 w klubie Lucid to pierwsze tego typu przedsięwzięcie. Docelowo ma stać się miejscem spotkań społeczności graczy, którzy w luźnej, klubowej atmosferze będą mogli razem z przyjaciółmi pograć w najnowsze gry na konsoli Xbox 360. Dzięki współpracy z największymi polskimi wydawcami gier, co miesiąc będzie można przedpremierowo zagrać w największe hity.

Warszawski klub Lucid mieszczący się w centrum handlowym Blue City to pierwsze tego typu miejsce w Polsce. Obecnie trwają rozmowy mające na celu stworzenie sieci tego typu miejsc w największych polskich miastach. Już wkrótce zostaną ogłoszone dalsze informacje w tym temacie.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)