Oto zwycięzcy tegorocznego Dream.Build.Play. Te gry mogą pokazać się na XBLA

Oto zwycięzcy tegorocznego Dream.Build.Play. Te gry mogą pokazać się na XBLA06.09.2009 13:15
Oto zwycięzcy tegorocznego Dream.Build.Play. Te gry mogą pokazać się na XBLA
marcindmjqtx

Microsoft ogłosił zwycięzców tegorocznej edycji konkursu dla niezależnych deweloperów - Dream.Build.Play. Jakie były najlepsze produkcje? Które z nich być może pojawią się na XBLA?

Pierwsze miejsce zajęła opisywana przez nas gra Dust: An Elysian Tail. Jej twórca Dean Dodrill wygrał 40 tysięcy dolarów.

Drugie miejsce zajęła strzelanina/bijatyka 3-D w kosmosie dla 4 graczy - Max Blastronaut. Zespół Panya Inversin wygrał 20 tysięcy dolarów.

Trzecie miejsce zajęła gra z Hiszpanii - Rotor'scope - The Secret of the Endless Energy od Nivel21 Entertainment, prowadzonego przez Mauricio Garcia. Jest to połączenie gry logicznej z wyścigami. Nagroda to 10 tysięcy dolarów.

Czwarte miejsce zajęła gra z Chin - HurricaneX2 Evolution. Jest to gra akcji o sztukach walki, którą napisał Hu Ling wraz ze swoim zespołem. Nagroda to 5 tysięcy dolarów.

W tym roku w konkursie wzięło udział ponad 350 gier z więcej niż 100 krajów. Pula nagród wynosiła 75 tysięcy dolarów. Czy były jakieś gry z Polski? Sprawdzamy to. No chyba, że twórcy się nam sami pochwalą.

PS Magnetic Mind - ta gra, która tak przypominała LBP - jak widać się nie załapała do grona zwycięzców.

326929047483934999
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)