Oto "Hyper Scape" i wszystko co o nim wiemy. Zainteresowani?

Oto "Hyper Scape" i wszystko co o nim wiemy. Zainteresowani?

03.07.2020 16:36

Każdy chce mieś własne battle royale. Ubisoft też. No i w końcu ma.

Nie żeby ktoś szczególnie na to czekał, ale akcjonariusze Ubi na pewno zacierają ręce. Słupki w kolejnej prezentacji muszą się przecież zgadzać. Ale do rzeczy i na poważnie.

"Hyper Scape" to przede wszystkim darmowy battle royale, którego akcja dzieje się w 2054 r., w wirtualnym mieście Neo-Arcadia, gdzie przyjdzie nam się zmierzyć z setką nam podobnych śmiałków i zawalczyć o tytuł mistrzowski. Całość wygląda na diabelnie szybką i intensywną zabawę w duchu, wyjątkowo modnego ostatnio, cyberpunka. W "Hyper Scape" można grać w pojedynkę lub w trzyosobowej drużynie.

https://youtu.be/HnK6FrQkFDo

Styl gry zależny będzie od kilku aspektów. Jednym będą znalezione broni (a tych ma być zatrzęsienie), innym wykorzystanie wysokich wież albo licznych teleportów. Najciekawszy i najmocniejszy ekwipunek znajdziemy wewnątrz konkretnych budynków, które automatycznie stają się celem wielu graczy i miejsce ciągłej wymiany ognia.

https://youtu.be/QTVgH6Uycl4

W grze pojawią się mikrotransakcje, ale dotyczą wyłącznie kosmetyki. "Hyper Scape" najpierw traci na pecety, a dopiero z czasem na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Kiedy tak się stanie Ubisoft zapewni rozgrywkę międzyplatformową. Beta gry wystartowała, ale niestety nie jest dostępna w Polsce.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)